Hakkımızda

SANDELİTE SANDALYE,
Sandelite Sandalye 2015  yılından beri kazandığı deneyimin verdiği güvenle, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, ileri teknoloji ve uyumlu ekibiyle bütünleştirerek, sektöründe doğru çözümler üretmeye devam etmektedir.

İstikrarlı ve azimli çalışması ile kaliteden ve güvenirliliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün önemli firmaları arasında yer alan Sandelite Sandalye; 2.500 m2 kapalı alan kurmuş olduğu imalatında, otomatik makinalarla, ayda 10.000 adet sandalye 2.500 adet masa üretmektedir.

Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğunu bilen Sandelite Sandalye; üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi seri imalatının ve kapasitesinin gücüyle, kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış, bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır.

Yurt içinde önemli projelere imza atan Sandelite Sandalye, faaliyetlerini yurt dışına taşıyarak; ABD, Belçika,Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, İngiltere, Fransa, Almanya, Danimarka, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Azerbaycan, Irak ve Dubai’e sandalye ve masa ihracatı yapmaktadır.

5 yılı aşkın sürede, sektöründe, sizinle birlikte büyüyen Sandelite Sandalye, siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Daha nice yıllara hep birlikte devam etmek dileğiyle…

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Sandelite Sandalye 2020